
Вентилятор промисловий Вентс ТТ 125 РВ
4 635 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0687856583
Вентилятор промисловий Вентс ТТ 125 РВ дозволяє досягати високої продуктивності. Корпус виробу виготовлений з високоякісного та міцного АБС-пластику, стійкого до механічних пошкоджень та корозії. Вентиляційна система на базі цієї моделі відрізняється простотою в обслуговуванні завдяки знімному центральному блоку з двигуном та клемною коробкою, який фіксується спеціальними хомутами на засувках. Це дозволяє проводити технічний огляд без демонтажу повітропроводів.
Важливою технічною особливістю модифікації РВ є наявність вбудованого трипозиційного перемикача швидкостей та шнура живлення з електричним роз'ємом С14. Це конструктивне рішення дозволяє користувачеві вручну вибирати інтенсивність роботи вентилятора без встановлення додаткових зовнішніх регуляторів. Використання двигуна на підшипниках кочення гарантує тривалий термін експлуатації та можливість безперервної роботи пристрою протягом довгого часу.
Технічні характеристики
| Виробник | Вентс |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр патрубка | 125 мм |
| Продуктивність | 220 / 280 м³/год |
| Споживана потужність | 23 / 37 Вт |
| Рівень звукового тиску | 28 / 37 дБА |
| Частота обертання | 1950 / 2455 хв-1 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Струм | 0.18 / 0.27 А |
| Клас захисту | IPX4 |
| Матеріал корпусу | АБС-пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 60 °C |
Особливості конструкції
- Корпус: виготовлений з довговічного пластику, має компактні габарити та аеродинамічну форму патрубків.
- Двигун: однофазний двошвидкісний мотор на шарикопідшипниках з тепловим захистом від перевантаження.
- Крильчатка: має конічну форму та спеціально спрофільовані лопаті, що збільшують кругову швидкість повітряного потоку.
- Перемикач швидкостей: вбудований тумблер на корпусі для вибору режиму (мін/вимк/макс).
- Роз'єм С14: стандартний електричний вхід для швидкого підключення кабелю живлення.
Монтаж
Встановлення пристрою Вентилятор промисловий Вентс ТТ 125 РВ може виконуватися в будь-якій точці вентиляційної магістралі: на початку, в середині або в кінці системи. Пластиковий канал або гнучкий повітропровід надійно фіксується на патрубках приладу за допомогою черв'ячних хомутів. Завдяки наявності плоскої монтажної площадки на кронштейнах, прилад легко кріпиться до стіни або стелі під будь-яким кутом. Якщо ви плануєте купити Вентилятор промисловий Вентс ТТ 125 РВ для створення розгалуженої мережі, допускається монтаж кількох одиниць паралельно для збільшення витрати повітря або послідовно для підвищення робочого тиску. Процес монтажу спрощується за рахунок того, що двигун з'єднаний з патрубками хомутами, що дозволяють обертати його в потрібне положення для зручного доступу до кнопок керування.
- Ціна: 4 635 ₴

