
Вентилятор промисловий Вентс ВКПц 100 міні
15 566 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000227397
Вентилятор промисловий Вентс ВКПц 100 міні призначений для експлуатації у житлових, комерційних та промислових будівлях, таких як офіси, магазини, склади, гаражі та майстерні. Корпус пристрою виконаний з високоякісного ABS-пластику, який має високу міцність та абсолютну стійкість до корозії, що подовжує термін служби приладу у порівнянні з металевими аналогами. Всередині встановлений однофазний двигун із зовнішнім ротором, оснащений змішаною крильчаткою, форма лопатей якої оптимізована для досягнення високої продуктивності при збереженні акустичного комфорту.
Вентиляційна система, побудована на базі цієї моделі, відрізняється високою надійністю завдяки вбудованому тепловому захисту двигуна з функцією автоматичного перезапуску. Це запобігає виходу з ладу обмоток при виникненні перевантажень. Прилад адаптований для приміщень з підвищеними вимогами до рівня шуму, що робить його затребуваним при створенні кліматичних систем в офісних та побутових центрах. Використання сучасних полімерних матеріалів та енергоефективного двигуна дозволяє оптимізувати витрати на утримання інженерних мереж.
Технічні характеристики
| Виробник | Вентс |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живлення | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Максимальна витрата повітря | 160 м³/год |
| Струм | 0.1 А |
| Рівень звукового тиску на відст. 3 м | 36 дБА |
| Максимальна температура повітря | +55 °С |
| Частота обертання | 2300 хв⁻¹ |
| Клас захисту | IP X4 |
| Діаметр патрубка | 100 мм |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Тип двигуна | Відцентровий однофазний |
Особливості конструкції
- Корпус: Виконаний з ударостійкого пластику, стійкого до впливу агресивних середовищ та перепадів температур.
- Двигун: Оснащений шарикопідшипниками, які забезпечують тривалий ресурс роботи (до 40 000 годин) та можливість встановлення в будь-якому положенні.
- Крильчатка: Має спеціальну аеродинамічну форму лопатей для збільшення швидкості повітряного потоку та підвищення статичного тиску.
- Захист: Вбудовані термоконтакти автоматично переривають подачу живлення при перегріві, захищаючи мотор від поломки.
Монтаж
Встановлення вентилятора промисловий Вентс ВКПц 100 міні здійснюється безпосередньо в розрив круглого повітроводу. Компактні габарити дозволяють проводити монтаж за підвісними стелями або у вузьких вентиляційних шахтах. Фіксація пристрою може виконуватися під будь-яким кутом відносно горизонтальної або вертикальної осі. За необхідності інтегрувати пристрій у пластиковий канал, слід забезпечити герметичність з'єднань за допомогою хомутів або герметика. Якщо ви плануєте купити Вентс для складної розгалуженої системи, рекомендується передбачити вільний доступ до корпусу для періодичного сервісного обслуговування.
- Ціна: 15 566 ₴

