
Вентилятор побутовий Вентс 100 Х турбо
1 794 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000216889
Вентилятор побутовий Вентс 100 Х турбо дозволяє переміщувати більший об'єм повітря порівняно зі стандартними модифікаціями. Міцний корпус та крильчатка виготовлені з високоякісного АБС-пластику, який не піддається корозії та зберігає білий колір протягом усього терміну експлуатації завдяки стійкості до ультрафіолетового випромінювання.
Вентиляційна система, укомплектована цим приладом, надійно захищена від виникнення зворотної тяги завдяки вбудованому зворотному клапану. Це конструктивне рішення унеможливлює потрапляння забрудненого повітря із загальної шахти до приміщення при вимкненому двигуні. Сучасна аеродинамічна форма крильчатки сприяє зниженню турбулентності, що забезпечує низький рівень шуму при високій інтенсивності повітряного потоку.
Технічні характеристики
| Виробник | Вентс |
| Країна виробництва | Україна |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Максимальна витрата повітря | 122 м³/год |
| Рівень звукового тиску | 36 дБА |
| Частота обертання | 2300 хв⁻¹ |
| Діаметр патрубка | 100 мм |
| Клас захисту | IP24 |
| Матеріал корпусу | АБС-пластик |
| Тип двигуна | На шарикопідшипниках |
| Ширина передньої панелі | 152 мм |
| Висота передньої панелі | 152 мм |
| Глибина патрубка | 100 мм |
| Загальна довжина | 125 мм |
| Вага | 0.61 кг |
Особливості конструкції
- Двигун на шарикопідшипниках: забезпечує ресурс роботи до 40 000 годин і дозволяє монтувати пристрій як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні без втрати продуктивності.
- Зворотний клапан: плівкового типу, запобігає поверненню відпрацьованого повітря до приміщення.
- Захист двигуна: передбачений вбудований захист від перегріву, що унеможливлює вихід обладнання з ладу при тривалому навантаженні.
- Спеціальна форма лопатей: підвищує ефективність роботи та знижує аеродинамічні шуми в процесі експлуатації.
Монтаж
Вентилятор побутовий Вентс 100 Х турбо встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти або з'єднується з круглим повітропроводом діаметром 100 мм. Кріплення до площини стіни або стелі виконується за допомогою саморізів, які приховуються декоративною лицьовою панеллю. При монтажі у віддалений гнучкий повітропровід фіксація патрубка здійснюється за допомогою сталевих або нейлонових хомутів. Підключення до мережі електроживлення проводиться через зовнішній вимикач відповідно до схеми, зазначеної в паспорті виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 794 ₴

