Топ продаж

Частотний регулятор швидкості Вентс ВФЕД-750-ТА
2 335 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000215376
Частотний регулятор швидкості Вентс ВФЕД-750-ТАНемає в наявності
2 335 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Частотний регулятор швидкості Вентс ВФЕД-750-ТА являє собою спеціалізований елемент вентиляційної системи, призначений для ефективного заглушення аеродинамічного шуму в каналах круглого перерізу. Пристрій інтегрується в припливно-витяжні системи житлових, адміністративних і промислових об'єктів для зниження звукового навантаження від вентиляторів, що працюють. Використання цього обладнання дає змогу створити комфортне акустичне середовище в приміщеннях будь-якого призначення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 900 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Форма перерізу | Круг |
| Тип вентиляції | Промислова |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Країна-виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 335 ₴

