Фільтр змінний Вентс СФ 193х158х47 H13
981 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0688112602
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр змінний Вентс СФ 193×158×47 H13 — касетний фільтрувальний елемент для систем вентиляції та фільтр-боксів. Розміри: 193×158×47 мм. Клас фільтрації: H13 (надтонка очистка HEPA).
Технічні характеристики
| Тип | фільтрувальний елемент касетний |
| Клас фільтрації | H13 |
| Тонкість очистки | надтонка очистка HEPA |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Призначення | для систем вентиляції та фільтр-боксів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Клас фільтрації | H13 |
| Країна-виробник | Україна |
| Призначення | для систем вентиляції та фільтр-боксів |
| Тип | фільтрувальний елемент касетний |
| Тонкість очистки | надтонка очистка HEPA |
| Ширина | 193 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴



