Фильтр сменный Вентс СФ 193х158х47 H13
981 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 0688112602
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фільтр змінний Вентс СФ 193×158×47 H13 — касетний фільтрувальний елемент для систем вентиляції та фільтр-боксів. Розміри: 193×158×47 мм. Клас фільтрації: H13 (надтонка очистка HEPA).
Технічні характеристики
| Тип | фільтрувальний елемент касетний |
| Клас фільтрації | H13 |
| Тонкість очистки | надтонка очистка HEPA |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Призначення | для систем вентиляції та фільтр-боксів |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VENTS |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 158 мм |
| Глубина | 47 мм |
| Клас фільтрації | H13 |
| Країна-виробник | Україна |
| Назначение | для систем вентиляції та фільтр-боксів |
| Тип | фільтрувальний елемент касетний |
| Тонкість очистки | надтонка очистка HEPA |
| Ширина | 193 мм |
Информация для заказа
- Цена: 981 ₴



